RADNO VRIJEME OBJEKATA PREHRANE SCRI NA DAN 8.10.2019. (DAN NEZAVISNOSTI)

RADNO VRIJEME OBJEKATA PREHRANE SCRI OD LISTOPADA 2019.

Novo radno vrijeme trgovine mješovite robe STUDENT SHOP na Kampusu od ponedjeljka 16.09.2019.

ponedjeljak - petak 8:30-18:00 sati
subota - nedjelja i blagdani zatvoreno

Informacija o objavljenom Javnom pozivu za subvencioniranje smještaja

Poštovani studenti,

na sljedećim poveznicama možete vidjeti informacije o objavljenom Javnom pozivu za subvencioniranje smještaja studentima u nepovoljnom položaju smještenim u Studentskom naselju Trsat u akademskoj godini 2019. / 2020.:

Kontakt adresa za nejasnoće i dodatne informacije u vezi subvencija je suvbvencija@sz.uniri.hr

PODSJETNIK STUDENTIMA: TERMINI USELJENJA U OBJEKTE SMJEŠTAJA STUDENTSKOG CENTRA RIJEKA

Poštovani studenti, podsjećamo Vas da će se useljenja u studentska naselja vršiti kako slijedi:

1.Studenti viših godina studija, odnosno „stariji“ studenti useljenje mogu obaviti u periodu od 02. rujna 2019.godine (ponedjeljak) do zaključno 30. rujna 2019.godine (ponedjeljak)u vremenu od 08:30 do 14:00 sati.

Subotom i nedjeljom se useljenja neće vršiti.

2.Studenti koji u akademskoj godini 2019./2020. prvi put upisuju prvu godinu preddiplomskog sveučilišnog, integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija, stručnog studija ili preddiplomskog stručnog studija („brucoši“) te studenti koji prvi put upisuju prvu godinu diplomskog sveučilišnog studija ili prvu godinu specijalističkog diplomskog stručnog studija (studenti koji su završili preddiplomski studij te više nemaju status redovnog studenta), useljenje mogu  obaviti u periodu od 01. listopada 2019. godine (utorak) do zaključno 15. listopada 2019. godine (utorak) u vremenu od 08:30 do 14:00 sati.

Subotom i nedjeljom se useljenja neće vršiti.