IZMJENA ZAKONA O OBAVLJANJU STUDENTSKIH POSLOVA

Poštovani studenti,

molimo obratite pažnju na izmjenu Zakona o obavljanju studentskih poslova, a vezano uz novu definiciju pojma student.

Opširnije na sljedećoj poveznici:
Zakon o obavljanju studentskih poslova

Maškarani party na Kampusu

“Dođi i budi što želiš!” jer vas Studentski centar Rijeka u suradnji s Karnevalskom skupinom Kampus pozivaju na najluđi maškarani party na Kampusu koji će se održati u subotu 15. 02. 2020. s početkom u 20:00 sati. Maškarani party će se održati u caffe baru Kampus (AKVARIJ), a pozvani su svi studenti/ce te djelatnici/e Sveučilišta u Rijeci i  Studentskog centra Rijeka.

Za veseli maškarani štimung pobrinut će se DJ MASH uz najpoznatije hitove 90' i 00'. Budite sigurni da vas očekuje najbolji provod do dugo u noć.
Za sve vas koji niste sigurni kako se maskirati ne brinite jer smo i za to pronašli rješenje pa ćete moći na licu mjesta maskirati lice uz pomoć tehnike oslikavanja lica (Face painting).

Newsletter Studentskog centra Rijeka

Drago nam je da Vas možemo obavijestiti da je izašao prvi broj Newslettera Studentskog centra Rijeka!
Isti je dostupan klikom na poveznicu ili putem QR koda.

OBJAVA ODLUKE O DODJELI FINANCIJSKIH SREDSTAVA

Dokumenti:

1.  Odluka o dodjeli financijskih sredstava od 03.01.2020. godine

Novo radno vrijeme recepcije Studentskog naselja Trsat

Poštovani korisnici smještaja u SN Trsat,

Obavještavamo Vas da od 1. siječnja 2020. godine recepcija Studentskog naselja Trsat radi od ponedjeljka do nedjelje od 00:00 do 24:00 sata (cijeli dan).

.