Na temelju Pravilnika o uvjetima i načinu ostvarivanja prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje (NN 63/19), Sveučilište u Rijeci STUDENTSKI CENTAR RIJEKA raspisuje Natječaj za ostvarivanje prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka i slobodnim kapacitetima učeničkih domova u akademskoj godini 2021./2022.

Mole se studenti da sve upite vezano za Natječaj upute na mail adresu : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ili na brojeve telefona : 099/492 5801 i 099/529 4403 (radnim danima u vremenu od 9-15 sati).

Popis dokumenata:

1.   Pravilnik o uvjetima i načinu ostvarivanja prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje (NN 63/19)
2.   Natječaj za ostvarivanje prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka i slobodnim kapacitetima učeničkih domova u akademskoj godini 2021./2022.
3.   Pojašnjenja i dokumenti potrebni za ostvarivanje bodova
4.   E-molba

mole se studenti da ispune jedan od sljedećih obrazaca, ovisno o vrsti studija i godini koja je upisuje (brucoši ispunjavaju B i F) :

5.   Obrazac B
6.   Obrazac C
7.   Obrazac D
8.   Obrazac E
9.   Obrazac F
10. Izjava o prihvaćanju uvjeta natječaja
11. Popis dokumenata
12. Izjava o članovima obitelji koji nemaju OIB
13. Popis područnih jedinica za podizanje potvrda – broj dana sudjelovanja u borbenom sektoru