Dragi studenti,

Natječaj za ostvarivanje prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka i slobodnim kapacitetima učeničkih domova u akademskoj godini 2021./2022. biti će raspisan i objavljen 30.06.2021. godine, od istog datuma kreću i prijave.

Stoga Vas molimo da pratite našu web stranicu i sačekate objavu Natječaja i sve druge dokumentacije, obrazaca i uputa. U objavi će pisati koje dokumente je potrebno dostaviti.

Bodovanje studenata vrši se na temelju kriterija utvrđenih u Pravilniku o uvjetima i načinu ostvarivanja prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje, kojeg donosi Ministarstvo znanosti i obrazovanja, a koji možete vidjeti na sljedećoj poveznici: Pravilnik o uvjetima i načinu ostvarivanja prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje