Obavijest o obustavi rada šaltera na lokaciji u Iki, Restoranu Index i Veleučilištu u Rijeci

Dragi studenti i poslodavci,

zbog trenutne situacije s koronavirusom na 2 tjedna (počevši od 16.03.2020.) se obustavlja rad naših šaltera u Restoranu Index, na Veleučilištu te na Fakultetu za menadžment u hotelijerstvu i turizmu u Iki.

Sve usluge možete i dalje obaviti na šalterima na Kampusu te putem telefona i elektroničke pošte (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.).

Također, radi mjera predostrožnosti vas molimo da se podizanje ugovora vrši putem Web servisa što je više moguće, a sve kako bi se smanjili kontakti i spriječilo eventualno daljnje širenje virusa.
Putem Web servisa možete podizati ugovore, a ukoliko je neki problem s podizanjem ugovora molim vas kontaktirajte nas na telefone 584-528 i 584-529.

Isto vrijedi i za sve upite, te vas molimo da više koristite elektroničku poštu kao i telefone (584-528 i 584-529).

Za studente koji nisu produžili članstvo ili se učlanili, a isto žele obaviti , molimo vas da sve dokumente šaljete na e-mail (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.).

Ovim putem se svima zahvaljujemo na razumijevanju te vas još jednom pozivamo da se svi skupa prilagodimo situaciji.

Vaš Student servis