Obavijest Student servisa povodom pandemije koronavirusa

Poštovani korisnici,

Zbog sprječavanja koronavirusa, a u skladu s preporukama nadležnih tijela, molimo vas da se podizanje i predaja ugovora vrše online.

ŠALTERI NA KAMPUSU NE RADE OD 26.03.2020. DO DALJNJEGA

KAKO PREDATI/PODIĆI UGOVORE?

• Ugovori se mogu fizički dostaviti na recepciju restorana Kampus u periodu od 8:00 do 20:00 h. NAPOMENA: Molimo vas da prije nego predate ugovor provjerite da je ugovor potpisan od strane poslodavca i pečatiran (obavezno na 2 mjesta pod „NARUČITELJ“), da je potpisan od strane studenta (obavezno na 2 mjesta pod „IZVOĐAČ“), te da su izražene sve cijene kao i period rada (koji je unutar očekivanog perioda rada). SVI UGOVORI koji nisu ispunjeni u cijelosti biti će vraćeni poštom na adresu poslodavca.

• Ugovori se mogu predati putem elektroničke pošte. NAPOMENA: poslodavac može ugovor skenirati i poslati na mail (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.) te će račun dobiti istim putem.

• Ugovori se mogu podizati putem WEB SERVISA. NAPOMENA: Svi studenti imaju korisničko ime i lozinku te mogu printati ugovor. Oni koji nemaju podatke molim vas da pošaljete ime, prezime i OIB na mail (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ) s naznakom „nova lozinka za web servis“ kako bismo vam dodijelili nove. Ukoliko postoji prepreka za izdavanje ugovora molimo vas da nas nazovete na broj 051/584-529 i 051/584-528 od 8-15:30 sati.

KAKO PRODUŽITI ČLANSTVO I UČLANITI SE?
Studenti koji moraju produžiti članstvo ili se prvi puta učlaniti moraju poslati sve dokumente skenirane na mail (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.).
Potrebni dokumenti:

• Potvrda s fakultet ili s portala e-građani

• Osobna iskaznica

• X-ica

• Žiro račun

• Ispunjen upitnik i izjava

Upitnik i izjavu možete preuzeti na našoj web stranici http://www.scri.uniri.hr/student-servis/uclanjenje.html .

KAKO SE POSLODAVCI MOGU UPISATI I POSLATI OGLASE?
Poslodavci koji imaju potrebu za radnicima mogu ispunjene obrasce predati na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. . Svi obrasci se nalaze na našoj web stranici http://www.scri.uniri.hr/student-servis.html .

Radno vrijeme naših šaltera:
- Kampus – zatvoren od 26.03.2020. do DALJNJEGA
- Restoran Indeks  - zatvoreno, sukladno uputama o radu fakulteta
- Veleučilište u Rijeci – zatvoreno, sukladno uputama o radu fakulteta
- Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u Iki- zatvoreno,sukladno uputama o radu fakulteta

Kontakti: možete nas nazvati od 8-15:30 sati
Telefoni: 051/584-528 i 051/584-529