Obavijest Student servisa

ŠALTERI NA KAMPUSU POČINJU S RADOM 01.06.2020. GODINE

KAKO PREDATI/PODIGNUTI UGOVORE?

1. Ugovori se mogu dostaviti na šalter Student servisa

1. Ugovori se mogu fizički dostaviti na recepciju restorana Kampus u periodu od 8:00 do 20:00 h

NAPOMENA: Molimo vas da prije nego predate ugovor provjerite da je ugovor potpisan od strane poslodavca i pečatiran (obavezno na 2 mjesta pod „NARUČITELJ“), da je potpisan od strane studenta (obavezno na 2 mjesta pod „IZVOĐAČ“), te da su izražene sve cijene kao i period rada (koji je unutar očekivanog perioda rada).

SVI UGOVORI koji nisu ispunjeni u cijelosti biti će vraćeni poštom na adresu poslodavca.

1. Ugovori se mogu predati putem elektroničke pošte

NAPOMENA: poslodavac može ugovor skenirati i poslati na mail (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.) te će račun dobiti istim putem.

1. Ugovori se mogu dostaviti poštom na adresu Studentski centar Rijeka, Radmile Matejčić 5, 51000 Rijeka

1. Ugovori se mogu podizati putem WEB SERVISA

NAPOMENA: Svi studenti imaju korisničko ime i lozinku te mogu printati ugovor. Oni koji nemaju podatke molim vas pošaljite ime, prezime i OIB na mail

(Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ) s naznakom „nova lozinka za web servis“ kako bismo vam dodijelili novu.

Ukoliko postoji prepreka za izdavanje ugovora molimo vas da nas nazovete na broj 051/584-528 i 051/584-529 od 8:00 do 15:30 sati.

KAKO PRODUŽITI ČLANSTVO I UČLANITI SE?

Studenti koji moraju produžiti članstvo ili se prvi puta učlaniti moraju poslati sve dokumente skenirane na mail (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.).

Potrebni dokumenti:

• Potvrda sa fakulteta ili s portala e-građani
  • Osobna iskaznica
  • X-ica
  • Ispunjen upitnik i izjava

Upitnik i izjavu možete preuzeti na našoj web stranici učlanjenje .

UČLANJENJE MATURANATA POČINJE 01.06.2020. GODINE

Za učlanjenje učenika završenog srednjoškolskog obrazovanja potrebno je:

• uvjerenje ili svjedodžba o završnom razredu za tekuću školsku godinu (kopija svjedodžbe i original na uvid);
  • osobna iskaznica na uvid;
  • OIB predočen na nekom dokumentu;
  • fotografija manjeg formata;
  • IBAN osobnog žiro računa predočen na bankovnoj kartici, ugovoru s bankom ili uvidom u Internet bankarstvo;
  • ispunjen upitnik za učlanjenje (upitnik)

KAKO SE POSLODAVCI MOGU UPISATI I POSLATI OGLASE?

Poslodavci koji imaju potrebu za radnicima mogu ispunjene obrasce predati na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. . Svi obrasci se nalaze na našoj web stranici obrasci .

Radno vrijeme naših šaltera:
- KAMPUS – otvoren od 01.06.2020. godine od 8:00 do 15:30
- Restoran Indeks  - zatvoreno, sukladno uputama o radu fakulteta
- Veleučilište u Rijeci – zatvoreno, sukladno uputama o radu fakulteta
- Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u Iki- zatvoreno, sukladno uputama o radu fakulteta

Kontakti: možete nas nazvati od 8:00-15:30 sati
Telefoni: 051/584-528 i 051/584-529