OBAVIJEST STUDENTIMA O ORGANIZACIJI SUDENTSKE PREHRANE

Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske donio je 27.11.2020. novu Odluku o nužnim epidemiološkim mjerama kojima se ograničavaju okupljanja i uvode druge nužne epidemiološke mjere i preporuke radi sprječavanja prijenosa bolesti COVID-19 putem okupljanja.
Sukladno navedenim mjerama Studentski centar Rijeka organizirat će studentsku prehranu na slijedeći način:
1. Studentske menze za konzumaciju hrane mogu koristiti isključivo studenti uz predočenje X-ice i to u dozvoljenom broju s obzirom na veličinu prostora.
2. Ostali gosti hranu mogu naručiti uobičajenim putem na našim web stranicama i preuzeti je na za to predviđenim mjestima.
S obzirom na epidemiološku situaciju i mogući prijenos bolesti COVID-19, sve osobe na području Republike Hrvatske obvezne su pridržavati se stroge mjere fizičkog distanciranja, svih propisanih protuepidemijskih mjera, posebnih preporuka i uputa Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo te nužnih epidemioloških mjera propisanih ovom Odlukom.
Svim našim korisnicima unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju!