REZULTATI NATJEČAJA ZA SMJEŠTAJ akad. god. 2020./2021. – KONAČNA RANG LISTA

Povjerenstvo za rješavanje prigovora Studentskog centra Rijeka na svojoj sjednici donijelo je odluku kojom se utvrđuje konačna rang lista za ostvarivanje prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka i slobodnim kapacitetima učeničkih domova u akademskoj godini 2020./2021.

1. Konačna lista - SN Trsat
  2. Konačna lista SN IGK
  3. Konačna lista svi studenti - po abecedi
  4. Konačna lista svi studenti - po bodovima
  5. Konačna lista Učenički dom Lovran
  6. OBAVIJEST STUDENTIMA uz konačnu listu
  7. Odluka konačna rang lista 24.08.2020
  8. Studenti koji nisu ostvarili pravo na dom

NAPOMENA: Temeljem članka 25. Pravilnika o uvjetima i načinu ostvarivanja prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje Ministarstva znanosti i obrazovanja, od ukupnoga broja smještajnih kapaciteta obnovljenih ili izgrađenih sredstvima iz Strukturnih fondova Europske unije najmanje 50 % ili prema definiranome postotku u potpisanome ugovoru o izgradnji doma mora biti namijenjeno studentima s invaliditetom i studentima čiji ukupni mjesečni prihod po članu obitelji u prethodnoj kalendarskoj godini iznosi manje ili jednako 65 % proračunske osnovice.

Studenti koji se nalaze ispod „crte“ imaju mogućnost ostvariti pravo na smještaj ukoliko student koji je ostvario pravo na smještaj od istog odustane. O tome će svaki student biti pojedinačno obaviješten.