VAŽNA OBAVIJEST: mogućnost korištenja domskog smještaja

Poštovani studenti,

s obzirom da u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka ima slobodnih kapaciteta, ovim putem obavještavamo studente koji zbog obaveza na fakultetu ostaju u Rijeci te trebaju smještaj da se jave na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Nakon slanja upita student će biti obavješten o svim potrebnim informacijama vezanim za smještaj.

Napomena: u SN Trsat na raspolaganju je isključivo usluga subvencioniranog stanovanja za studente koji su na „Natječaju za ostvarivanje prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka i slobodnim kapacitetima učeničkih domova za ak. god. 2019./2020.“  zadovoljili uvjete propisane „Pravilnikom o uvjetima i načinu ostvarivanja prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje“.