VAŽNO: Uputa za rad studentskih domova s obzirom na epidemiju COVID-19 u školskoj godini 2020. / 2021.

Poštovani korisnici smještaja u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka,

na poveznici možete vidjeti Upute za rad studentskih domova s obzirom na epidemiju COVID-19 u školskoj godini 2020. / 2021. koje su pripremljene od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva znanosti i obrazovanja. Svi korisnici smještaja u objektima smještaja (studenti, profesori, znanstvenici, nastavno i nenastavno osoblje) kao i radnici Studentskog centra Rijeka OBAVEZNI su se pridržavati svih mjera, preporuka i uputa navedenih u dokumentu.

Sukladno ovim uputama, Studentski centar Rijeka vrši ažuriranje dokumenta OPĆE MJERE U CILJU SPRIJEČAVANJA ŠIRENJA INFEKCIJE KORONAVIRUSOM (COVID-19) U OBJEKTIMA I PROSTORIMA STUDENTSKOG CENTRA RIJEKA u onom dijelu gdje je to potrebno. Ažurirani dokument ćemo uskoro objaviti na našoj web stranici. Molimo korisnike smještaja da redovito prate našu web stranicu kako bi održavali svoju informiranost.

Upute HZJZ i MZO možete vidjeti ovdje:

Uputa za rad studentskih domova s obzirom na epidemiju COVID-19 u školskoj godini 2020. / 2021. (.pdf)

Ovim putem istaknuli bi sljedeće: strogo je zabranjen ulaz u objekt smještaja i druge objekte Studentskog centra Rijeka osobama (korisnicima smještaja, radnicima i drugim osobama) koji:

- imaju simptome koji mogu upućivati na COVID-19 (povišenu tjelesnu temperaturu, respiratorne simptome (kašalj,  poteškoće  u  disanju,  grlobolja)  te  poremećaj  osjeta  njuha  i  okusa, povraćanje i proljev)

- kojima je izrečena mjera samoizolacije,

- kojima je potvrđena zaraza virusom COVID-19.

Unaprijed Vam se zahvaljujemo na suradnji!

Vaš Studentski centar Rijeka

Djelatnost smještaja