COVID-19 MJERE, UPUTE I PREPORUKE U OBJEKTIMA SMJEŠTAJA STUDENTSKOG CENTRA RIJEKA

Poštovani studenti,

U nastavku možete vidjeti dokument Epidemiološke mjere, upute i preporuke namijenjene korisnicima smještaja u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka, a vezano uz epidemiju virusa SARS-CoV-2. Dokument je napravljen na temelju mjera, preporuka i uputa nadležnih pravnih osoba, a namijenjen je svim korisnicima smještaja u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka: studentima, profesorima, nastavnom i nenastavnom osoblju, znanstvenicima i svim drugim gostima koji koriste uslugu smještaja u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka.

Dokument je podložan izmjenama uslijed promjena mjera, uputa i preporuka od nadležnih tijela Republike Hrvatske. Korisnici smještaja dužni su redovito pratiti sve izmjene i ažuriranja ovog dokumenta.

Verzija na engleskom jeziku dostupna je ovdje.

Unaprijed Vam se zahvaljujemo na razumijevanju te poštivanju svih epidemioloških mjera, uputa i preporuka!

STUDENTSKI CENTAR RIJEKA

Djelatnost smještaja